Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Sp. ds. umów i formalności z prawem jazdy (do przyuczenia)

Spółka z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Dostawca usług telekomunikacyjnych poszukuje do swojego zespołu studenta (studiów zaocznych) lub absolwenta technikum/ liceum na stanowisko:

Sp. ds. umów i formalności

Oferujemy

• Stałą pracę z dużymi perspektywami rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń
• Samochód, laptop, telefon służbowy
• Możliwości awansu w strukturach firmy
• Szkolenia, pomoc zgranego zespołu
• Samodzielne stanowisko pracy
Oczekiwania:
• Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
• Doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży - mile widziane
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Umiejętność rozmowy z klientem podparta doświadczeniem zawodowym
• Łatwość przekazywania informacji i negocjacji
• Samodzielności w działaniu i dobra organizacja pracy
Obowiązki:
• Wizyty w terenie u kontrahentów
• Przygotowywanie dokumentów i materiałów niezbędnych do zawarcia umowy z kontrahentem
• Monitorowanie i procesowanie umów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.