Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
KRAKBAU Spółka Akcyjna

Samodzielna księgowa/księgowy

  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA ZATRUDNI SAMODZIELNĄ KSIĘGOWĄ/SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO

Zakres obowiązków

  • obsługa podatkowo-księgowa Spółki,
  • obliczanie zaliczek w podatkach VAT, CIT,
  • przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, NBP),
  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,
  • prowadzenie ewidencji rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • weryfikacja dokumentów zakupu pod względem formalnym i rachunkowym,
  • uzgadnianie rozrachunków, kontrola sald należności i zobowiązań,
  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, płac, wyciągów bankowych, kasy, rozliczanie rozrachunków, różnic kursowych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji VAT, CIT ,podatek od nieruchomości
  • umiejętność sporządzania raportowania dla GUS i NBP,
  • znajomość programu Symfonia ERP
  • znajomość Word, Excel,
  • znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • zdolności analityczne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość dokształcania.
  • Administratorem danych osobowych jest KRAKBAU Spółka Akcyjna 30-145 Kraków ul. Hamernia 50, NIP: 6770044924. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Krakbau S.A. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym na inne stanowiska. Będziemy Twoje dane osobowe przechowywać przez okres 12 miesięcy. Po upływie tego okresu dane będą usuwane.