Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

  • Opole, opolskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,
  • Sprzedaż produktów i usług,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności min. 100 godzin w miesiącu,
  • Komunikatywności,
  • Zaangażowania w wykonywanie obowiązki,
  • Chęci rozwijania się w umiejętnościach sprzedażowych.

Oferujemy

  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy na start,
  • Gwarantowaną stawkę godzinową 27,70 zł brutto + premię za wyniki,
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Biuro w centrum Opola,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoją aplikację!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.