Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Pracownik produkcji sztucznej trawy - €18.46 (1 miejsce)

  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Praca w Holandii w miejscowości Nijverdal. Praca w firmie zajmującej się produkcją dywanów sztucznej trawy. Praca wewnątrz, na hali przy obsłudze maszyn produkcyjnych, pakowaniu oraz kontroli jakości. Do obowiązków pracownika należy także przenoszenie rolek ważących ok. 16kg. Praca w systemie 5-brygadowym (dwa dni na rano, dwa dni na popołudnie, dwa dni na noc, 3 dni wolne i znów zaczyna się nowy cykl). Zmiany zaczynają się na 06:00 (8h), 14:00 (8,5h) i 22:30 (7,5h). Nie jest to oferta pracy dla par.

Zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika należy także przenoszenie rolek ważących ok. 16kg. Praca w systemie 5-brygadowym (dwa dni na rano, dwa dni na popołudnie, dwa dni na noc, 3 dni wolne i znów zaczyna się nowy cykl). Zmiany zaczynają się na 06:00 (8h), 14:00 (8,5h) i 22:30 (7,5h).

Wymagania

- dostępność na długi okres czasu
- znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B
- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie (€107 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)
- stawkę godzinową: €18.46 brutto/h
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

  • Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy PRAMER 44-370 Pszów ul. Pszowska 557, NIP: 647 248 7018. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Pracy PRAMER 44-370 Pszów ul. Pszowska 557, NIP: 647 248 7018 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.