Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY nr. ref : PM/NTL

  • Legnica, dolnośląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW S.A. jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem do Oddziału firmy w Legnicy

poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • praca związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku, jedna zmiana
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny pakiet socjalny, , min. karty benefit, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodziną, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCŁAW” S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pełczyńska 4. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy, podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. 2016r Poz. 922)".