Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
Nowe Horyzonty elektryki Sp. z o.o.

Kosztorysant branża elektryczna / Inżynier ds. dokumentacji

  • Zielona Góra, lubuskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Cześć, Poszukujemy osoby na stanowisko Kosztorysant w branży elektrycznej, którego głównym zadaniem będzie przygotowywanie ofert i kosztorysów.

Obowiązki

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców
  • Analiza dokumentacji projektowej i wytycznych klienta
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Bieżący kontakt z podwykonawcami i dostawcami materiałów (wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert na podstawie kompetencji i wiarygodności)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowany kierunek branżowy – inżynier elektryk/technik elektryk)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i wykonywania przedmiarów
  • Dobra znajomość programów: AutoCad, Norma, Excel
  • Dokładność, skrupulatność i wnikliwość

Oferujemy

  • Elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B);