Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

MALARZ/ PIASKARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

  • Belgia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Obowiązki

  • · czyszczenie i przygotowanie nawierzchni przed malowaniem
  • · piaskowanie
  • · malowanie konstrukcji stalowych metoda hydrodynamiczną „na grubość”
  • · przygotowanie elementów do malowania na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z określoną technologią
  • · czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i przyrządów

Wymagania

  • · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • · umiejętność pracy w grupie
  • · sumienność i dokładność
  • · mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia organizację wyjazdu
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy, narzędzia pracy)