Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

  • Zabrze, śląskie

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Ogólnopolska firma budowlana o ugruntowanej, kilkudziesięcioletniej pozycji na rynku.

Obowiązki

· analiza dokumentacji projektowej,
· opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót,
· pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, - wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty),
· analityczne poszukiwanie rozwiązań zamiennych dotyczących technologii, urządzeń lub - materiałów z nastawieniem na wynik cenowy,
· analizowanie kosztów i opłacalności związanej z oferowaną inwestycją,
· tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców.

Wymagania

-wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa
· doświadczenie w branży ogólnobudowlanej,
· doświadczenie w wycenie robót na potrzeby przetargów prywatnych i publicznych,
· odpowiedzialność za powierzone zadania,
· umiejętność pracy pod presją czasu,
· zdolności analityczne,
· dokładność i skrupulatność,
· nastawienie na współpracę w zespole,
· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
· obsługa MS Office, ACAD.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
· umowa o pracę lub B2B
· ciekawą pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze
· samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań
· benefity

Proszę o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych