Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Mercor sa

Elektroautomatyk

  • Mirosław, mazowieckie pow. płocki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie elektryki i automatyki,
  • prowadzenie działań prewencyjnych mających na celu zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej,
  • usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu,
  • udział w pracach remontowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie (elektryk, automatyk lub elektronik),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 KV,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na jedną zmianę,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną LuxMed, ubezpieczenie na życie, bony-świąteczno-noworoczne, dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, kartę Multisport oraz premie.