Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Asistnet Work Group

Lakiernik/Pomocnik Lakiernika

  • Siechnice, dolnośląskie pow. wrocławski

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:Stanowisko: Lakiernik/Pomocnik Lakiernika

AW/T/L/07/2023

Obowiązki

  • •Przygotowanie elementów do lakierowania zgodnie z dokumentacją techniczną
  • •Prace przygotowawcze przed oraz wykańczające po lakierowaniu
  • •Nadzór nad lakierowaniem w automatycznej linii lakierniczej
  • •Montaż podzespołów metalowych, plastikowych i kompozytowych
  • •Obsługa systemów produkcyjnych
  • •Realizacja zleceń produkcyjnych
  • •Kontrola jakości
  • •Praca zgodnie z normami
  • •Dbanie o narzędzia i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • •Wiedza na temat lakierowania lakierami mokrymi
  • •Wiedza na temat aspektów jakościowych lakierowania
  • •Wiedza na temat przygotowania powierzchni do lakierowania
  • •Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • •Umiejętność analizowania i logicznego rozwiązywania problemu
  • •Wyobraźnia przestrzenna, Zdolności manualne
  • •Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • •Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • •Sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto pracownika:
  • od 4600 złotych miesięcznie
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę na pełny etat, dwie zmiany
  • Pracę w siedzibie firmy - Ul. Władysława Grabskiego 22, 55-011 Siechnice​