Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Myszków, śląskie pow. myszkowski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Trafta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2007 roku w Myszkowie. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie menadżerów i inżynierów czołowych firm przemysłu energetycznego, zaowocowało powstaniem nowoczesnej firmy produkującej transformatory i dławiki specjalnego przeznaczenia.

Pomimo młodego wieku firmy, nasi pracownicy to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy w znanych i cenionych zakładach produkcyjnych. Stale rozwijający się, własny dział konstrukcyjny oraz współpraca z jednostkami naukowo badawczymi, takimi jak Instytut Energetyki, pozwalają nam wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych Klientów, projektując i produkując transformatory i dławiki dostosowane do ich wymagań. Poziom jakości naszych produktów jest monitorowany przez nasze laboratorium badawczo-pomiarowe, w którym wszystkie wyprodukowane transformatory są poddawane testom. W zakresie prób typu i certyfikacji naszych wyrobów współpracujemy z uznanymi jednostkami badawczymi w Polsce. Wszystkie produkowane przez nas transformatory są wykonywane i badane według obowiązujących norm. Nasz podstawowy program produkcyjny obejmuję transformatory oraz dławiki suche, żywiczne i w wykonaniu olejowym. Uzupełnienie oferty stanowią usługi badawczo-pomiarowe, serwis pogwarancyjny oraz remonty.

Projektujemy i produkujemy transformatory oraz dławiki dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta.

konstruktor

Obowiązki

-przygotowanie dokumentacji technicznej transformatorów i dławików 3D / 2D,

-nadzór nad dokumentacją techniczną,

-tworzenie rysunków wykonawczych i złożeniowych,

-wsparcie merytoryczne w procesie produkcji,

-dopasowywanie projektów do posiadanego parku maszyn,

-przygotowywanie osprzętowania umożliwiającego wykonanie powierzonych projektów,

-kontakt z dostawcami oraz klientami w celu rozwiązania problemów technicznych,

-aktualizacja istniejących projektów zgodnie z aktualnymi normami i obowiązującą technologią produkcji.

Wymagania

-wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, automatyka, energetyka, elektryka),

-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

-biegła znajomość programów Solid EDGE oraz AutoCad,

-praktyczna znajomość reguł projektowania i procesów technologicznych,

-minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku: samodzielny konstruktor,

-mile widziana znajomość produkcji transformatorów i dławików,

-odpowiedzialność, dokładność,

-kreatywność, zdolność analitycznego myślenia,

-dobra organizacja pracy,

-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-praca stacjonarna w siedzibie firmy,

-zdobycie doświadczenia zawodowego.