Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
MKW Legal Kancelaria Prawna

Aplikant radcowski / aplikantka radcowska

  • Warszawa, mazowieckie

Aplikant

Umowa o pracę

Pełny etat

Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej głównie dla przedsiębiorców, prowadzących działalność w różnej skali i różnorodnych branżach. Patrzymy na biznes z szerszej perspektywy oferując praktyczne rozwiązania dostosowane do celów biznesowych naszych klientów.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych długofalową współpracą, poszerzaniem kompetencji zawodowych i rozwojem kariery w naszym zespole.

aplikant radcowski / aplikantka radcowska

01/03/2023

Obowiązki

  • przygotowanie projektów pism procesowych, opinii prawnych oraz umów;
  • bieżący kontakt z sądami, komornikami, klientami;
  • udział w negocjacjach umów i rozprawach przed sądami.

Wymagania

  • skrupulatność, rzetelność, punktualność i zaangażowanie;
  • dobra znajomość prawa handlowego, cywilnego i gospodarczego;
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do założenia własnej jednoosobowej działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • stabilność, współpracę w młodym zespole i świetną atmosferę;
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz wsparcie doświadczonych radców prawnych;
  • udział w licznych projektach przy obsłudze prawnej przedsiębiorców z różnych branż.