Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn/ Stolarz

  • Wejherowo, pomorskie pow. wejherowski

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad ćwierćwiecza jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się liderem w produkcji drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku w Bolszewie, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą markę, która stała się najbardziej rozpoznawalną nazwą w branży drzwiowej zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. W PORTA KMI POLAND S.A. zatrudniamy 1700 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w tworzenie produktów, które nie tylko otwierają przestrzenie, ale i możliwości. Nasze drzwi to połączenie innowacyjności, jakości i designu, które są doceniane w 43 krajach na całym świecie. Dzięki naszym laboratoriom, gdzie produkty są testowane pod kątem wytrzymałości na uderzenia, ścieranie i zarysowania, jesteśmy pewni, że oferujemy naszym klientom to, co najlepsze. Różnorodność, odpowiedzialność i rozwój to wartości, które przyświecają nam każdego dnia. Dążymy do tego, aby nasze drzwi były odzwierciedleniem indywidualnych potrzeb i gustów naszych klientów. Dlatego też oferujemy personalizację produktów, co oznacza, że jesteśmy w stanie wyprodukować nawet jedną, unikatową sztukę specjalnie dla Ciebie. Nasze wzornictwo jest atrakcyjne i różnorodne, a nasza wiedza o drzwiach pozwala nam nieustannie być o krok przed konkurencją. Ponad 19 milionów sprzedanych drzwi to dla nas nie tylko liczba, ale przede wszystkim zaufanie, które klienci z całego świata pokładają w naszych produktach. W PORTA KMI POLAND S.A. jesteśmy świadomi, że nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do dalszego wspólnego tworzenia historii, która otwiera więcej niż tylko drzwi.

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu. Szukamy osób na stanowisko: OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH lub STOLARZ.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontrola stolarskich maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z technologią produkcji
  • Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku
  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia
  • Kontrola jakości wyrobu
  • Możliwa praca w obszarze drzwi technicznych z wykorzystaniem prostych narzędzi stolarskich, pomiarowych oraz rysunku technicznego (bez obsługi maszyn produkcyjnych)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - przy obsłudze maszyn lub jako stolarz
  • Doświadczenie w pracy przy obrabiarkach drewna -mile widziane
  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi m.in.: wiertarki stołowej, gilotyny ręcznej, prasy mechanicznej, frezarki
  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Zajęcia z języka angielskiego dla pracowników i ich dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Karty podarunkowe dla dzieci
  • Bilety do kina
  • Dodatek relokacyjny - jeśli to dla nas się przeprowadzisz
  • Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
  • Kartę Multisport
  • Rabat na nasze produkty
  • Pakiet medyczny opłacany całkowicie przez pracodawcę
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie