Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

PPHU PROMEROL jest dużą polską firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 1952 roku. Firma stale się rozwija, od 1995 roku funkcjonuje jako spółka akcyjna, specjalizująca się w budownictwie przemysłowym oraz komercyjnym (obiekty produkcyjne, biurowe i handlowo-usługowe). Posiadamy duże zaplecze kadrowe i zasobowe, planujemy działania na nowych rynkach i w zakresie innowacyjnych usług.

Inżynier Budowy

Obowiązki

  • Organizacja, nadzorowanie i kontrola realizacji pracy na budowie
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z przedstawicielami Inwestora
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz ich odbiór
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami
  • Organizacja terenu budowy
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i p.poż. na terenie budowy
  • Prowadzenie raportów z wykonanych prac oraz bieżące opracowanie dokumentów związanych z realizowaną budową
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej, odpowiedzialność za powierzone mienie i sprzęt
  • Wsparcie i bieżąca współpraca z kierownikiem budowy w zakresie prowadzenia budowy w oparciu o wymagania kontraktu, w zakresie przyjętego budżetu, harmonogramu budowy oraz zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami prawa budowlanego
  • Prace administracyjne związane z realizowanym projektem w tym m.in. prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Budownictwo
  • Odpowiedzialności, sumienności, systematyczności
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Auto CAD)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy na terenie całego województwa Małopolskiego oraz w Katowicach i okolicach
  • Zadaniowe podejścia do zarządzania pracownikami
  • Dużym atutem będzie minimum roczne doświadczenie w kierowaniu robotami

Oferujemy

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
  • Motywujący system premiowy
  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami i technologiami
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji, z dużymi perspektywami na rozwój
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną

  • Jest to samodzielne stanowisko, ulokowane w strukturze firmy. Poza działaniami merytorycznymi pracownik odpowiedzialny jest za współpracę z zespołami wykonawczymi, planowanie pracy, bieżące przekazywanie informacji do bezpośrednich przełożonych. W związku z tym poszukujemy osób otwartych i zorientowanych na realizację celów, potrafiących łatwo delegować zadania i egzekwować ich sprawną realizację.