Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Fizjoterapeuta- praca Stała nad morzem

  • Jarosławiec, zachodniopomorskie pow. sławieński

Terapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

sanatorium uzdrowiskowe, rehabilitacja, wczasy https://www.panorama-morska.pl/

Wynagrodzenie brutto: 9 000- 12 000zł

Obowiązki

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
  • konsultacje

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: mgr lub licencjat
  • numer prawa wykonywania zawodu
  • komunikatywność
  • opanowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane umiejętności w prowadzeniu zajęć z aerobiku

Oferujemy

  • zapewniamy zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki
  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu- m.in. turnusy rehabilitacyjne , kontrakt z NFZ
  • Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

  • Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz
  • dokumentów potwierdzających kwalifikacje
  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami