Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko FREZER.

FREZER

Obowiązki

  • zapoznanie się z dokumentacją, rysunkami technicznymi przedmiotów do obrobienia,
  • wykonywanie prac frezerskich,
  • dokumentowanie zrealizowanego zadania,
  • ustawianie urządzeń i nadzorowanie ich pracy, przygotowywanie miejsca pracy zgodnie z bhp, p.poz.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, samodzielność

Oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia (wysokość do negocjacji).
  • Dofinansowanie kart System OK.