Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Elektronik (k/m/d)

  • Niemcy zagranica

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Niemiecka agencja pracy Manageer Europe GmbH aktualnie prowadzi rekrutację do pracy w Niemczech na nastepujące stanowisko:

Obowiązki

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowanie maszyn dzięki niezależnej pracy w zakresie instalacji, konserwacji i napraw
  • Staranna i regularna konserwacja maszyn oraz kompletna dokumentacja
  • Koordynacja korzystania z usług dostawców usług i dbanie o zakup części zamiennych w celu wyeliminowania komunikatów o błędach

Wymagania

  • Ukończona szkoła zawodowa jako Elektronik, Elektronik przemyslowy lub podobne oraz doswiadczenie
  • Mile widziane doswiadczenie w pracy z systemami hydraulicznymi, pneumatycznymi i mechanicznymi
  • j. niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • 17,25 € Brutto

Po 6 tygodniach: 18,46 € Brutto

Po 3 miesiacach: 19,15 € Brutto

Po 5 miesiacach: 19,84 € Brutto

Po 7 miesiacach: 20,53 € Brutto

Po 9 miesiacach: 21,22 € Brutto

Po 15 miesiacach: 23,98 € Brutto

  • Zakwaterowanie zapewnione
  • Umowa niemiecka wraz ze wszystkimi swiadczeniami
  • Dodatki zmianowe, za nadgodziny i prace w swieta
  • Opieka polskiego koordynatora