Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Elica Group to światowy lider w produkcji okapów i silników elektrycznych. Obecnie do naszego zakładu w Jelczu-Laskowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

• Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu gotowego wyrobu lub komponentów

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Dokładność i nastawienie na wysoką jakość pracy
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dyspozycyjność

Oferujemy

• Atrakcyjne zarobki
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w systemie 1, 2 lub 3 zmianowym
• Premie za obecność i dodatki
• Premie za polecenie do 4000 zł brutto
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
- Prywatna opieka medyczna Medicover
- Dofinansowane obiady
- Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
- Pakiet benefitów
- Piknik letni
- Opłacane szkolenia i możliwość szybkiego awansu
• DARMOWY transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.