Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Technolog / Programista CNC

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oprogramowania do frezarek CNC
  • Tworzenie elektrod do obróbki EDM
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej elementów form wtryskowych
  • Wsparcie i współpraca z działem utrzymania ruchu form wtryskowych

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność obsługi programów CAD, szczególnie programu CREO parametric
  • Zdolność od wykorzystania programów CAM, szczególnie programu PowerMILL
  • Znajomość technologii wytwarzania elementów form wtryskowych (frezowanie, drążenie wgłębne, szlifowanie, toczenie)
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego
  • Wykształcenie techniczne

Pracodawca oferuje

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca biurowa, na jedną zmianę
  • Miła, niekorporacyjna atmosfera pracy