Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Egis Poland Sp z o. o.

Koordynator Prac Geotechnicznych i Geologicznych

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami w zakresie geologii oraz geotechniki na kontrakcie,
  • Zarzadzanie i kontrolowanie podwykonawców w zakresie badań i dokumentacji geologicznej,
  • Koordynacja prac biurowych i terenowych oraz harmonogramowanie i rozliczanie,
  • Analiza projektów robót geologicznych, dokumentacji geologiczno-inżynierskich, dokumentacji badań podłoża gruntowego oraz opinii geotechnicznych,
  • Wsparcie branży Tunelowej w zakresie geologii oraz geotechniki.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w biurze projektowym lub przy projektowaniu,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenia w dokumentowaniu warunków geologiczno-inżynierskich lub opracowywaniu projektów geotechnicznych,
  • Dobra i efektywna organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność i kreatywność w szukaniu rozwiązań.
  • Znajomość programu Plaxis i GEO5, AutoCAD lub MicroStation,
  • Posiadanie uprawnień konstrukcyjnych w zakresie geotechniki lub geologicznych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Prywatna opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
  • Praca w doświadczonym zespole,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.