Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Expertum GmbH Oddział w Polsce

Pracownik drogowy do Belgii

  • Belgia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

ASAP to agencja pośrednictwa pracy, która jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Aktualnie dla naszego klienta z Liège poszukujemy pracownika do prac drogowych.

Obowiązki

  • Praca przy nawierzchniach bitumicznych, betonowych i kostkowych

  • Układanie krawężników, chodników i obrzeży

  • wygłaszanie i konserwacja powierzchni dróg

Wymagania

  • doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • prawo jazdy i samochód na wyjazd

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie, gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

osoby zainteresowane oraz spełniające w.w wymagania prosimy o przesłanie cv w języku polskim lub angielskim