Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Dafo Plastics SA

OPERATOR MASZYN ROZDMUCHOWO - WTRYSKOWYCH

  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • śledzenie procesu produkcyjnego
  • ustawianie parametrów technologicznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • przezbrajanie maszyn
  • rozliczanie materiałów

Wymagania

  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do przeszkolenia
  • spostrzegawczość
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
  • szkolenie w zakresie stanowiska pracy
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjna premia uznaniowa
  • pakiet medyczny
  • urlop wypoczynkowy w okresie wakacyjnym