Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Konstruktor

  • Jawor, dolnośląskie pow. jaworski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Konstruktor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rysunków i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Wdrażanie nowych projektów i współpraca z Działem Produkcji przy ich testowaniu,
  • Projektowanie procesów technologicznych oraz kontrola i optymalizacja już istniejących,
  • Tworzenie modeli konstrukcyjnych w środowisku CATIA, Solid Works,
  • Projektowanie narzędzi i przyrządów (wykrojniki, matryce kujące),
  • Opracowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych w programach do symulacji procesów kucia,
  • Wykonywanie symulacji procesów, np. procesu kucia dla zaprojektowanych narzędzi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Wiedzę z zakresu obsługi programów Solid Works,
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej oraz przygotowania modeli,
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale 7 000 – 9 000 zł brutto,
  • Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla Ciebie formy współpracy,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Wsparcie doświadczonego Zespołu w procesie adaptacji,
  • Pomoc przy relokacji,
  • Współpracę z ekspertami w procesach kuzienniczych
  • Bogaty pakiet socjalny – dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karty Multisport i Multikino, bony świąteczne, dopłaty do wakacji,
  • Wyjazdy integracyjne i wycieczki.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KUŹNIA JAWOR SA 59-400 Jawor Kuziennicza 4, NIP: 6950002399 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.