Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

  • Skarbimierz-Osiedle, opolskie pow. brzeski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • realizacja napraw oraz przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem;
  • tworzenie raportów i niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu UR;
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów automatyki;
  • analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzenie usprawnień i modyfikacji maszyn;

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym;
  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • umiejętność diagnostyki awarii, napraw maszyn;
  • umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej;

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna umowa na czas nieokreślony);
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna, współfinansowanie do karty Multisport);
  • system poleceń pracowniczych;
  • premia miesięczna do 20% (po przepracowaniu 3 miesięcy);
  • praca w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;