Samodzielna księgowa

  • Kleszczów, łódzkie pow. bełchatowski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany,niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 3)
  • Inne wymagania: Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office. Znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisach podatkowych. Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B1). Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie. Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00 (40 godzin tygodniowo). Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)