• Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie techniczne. Doświadczenie: mile widziane ale nie jest to warunek konieczny. możliwość rozwoju oraz szkoleń: 1. z obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych z oprogramowaniem Calypso. 2. z obsługi skanera pomiarowego Atos Gom II. Umiejętności: biegła obsługa czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikromierz, średnicówka, czujnik zegarowy oraz interpretacja wyników pomiarów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premie, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS /wczasy pod gruszą, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci/
    Ostateczne wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)