Osoby do pomocy sąsiedzkiej

  • Busko-Zdrój, świętokrzyskie pow. buski

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia: kurs pierwszej pomocy
  • Inne wymagania:
    1/ osoby pełnoletnie
    2/ nie należące do rodziny osoby, dla której mają być świadczone usługi i nie są zamieszkującym oddzielnie członkiem rodziny (małżonkiem, wstępnym lub zstępnym) osoby, dla której mają być świadczone usługi,
    3/zdolne pod kątem psychofizycznym do świadczenia tego typu usług,
    4/ zamieszkują w okolicy osoby, dla której przeznaczone są usługi,
    5/ przeszły szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy (istnieje możliwość organizacji szkolenia przez pracodawcę),
    6/ zostaną zaakceptowane przez osobę, na rzecz której usługi te mają być świadczone
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pracodawca preferuje rozmowę rekrutacyjną zdalną
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)