Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Pracownik magazynu z UDT

During Polska Sp. z o.o.
  • Sosnowiec, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna

Zakres obowiązków:
*obsługa skanera, drukarki, owijarki;
*praca w systemie SIGIP;
*przygotowanie towaru do wysyłki;
*rozładunek i załadunek towaru.

Wymagania

*dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6);
*wymagane uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT;
*mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku - nie jest wymagane.

Oferujemy

*zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat;
*wynagrodzenie podstawowe około 5600 zł brutto miesięcznie;
*dodatek nocny 20%.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 5777 770 121

Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5.Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.