Specjalista ds. obsługi Klienta

Shumee S.A.
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- obsługa infolinii przychodzącej i wychodzącej
- dbanie o terminową i profesjonalną obsługę klienta na wszystkich kanałach komunikacji
- aktywne pozyskiwanie partnerów B2B na kampaniach wychodzących

Nasze wymagania
-wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta
- doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów na kampaniach wychodzących
- samodzielność oraz inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień

To oferujemy
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia
- pracę w młodym, ambitnym i międzynarodowym zespole

Shumee to platforma e-commerce, która umożliwia sprzedaż produków on-line w modelu cross-border na 20 rynkach UE poprzez 50 największych platform typu marketplace.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Zapewniamy wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwiamy sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)