INŻYNIER BUDOWY poszukiwany przez firmę budowlaną z Łodzi

ABID
  • Łódź, łódzkie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma budowlana ”ABiD” będąca generalnym wykonawcą wielu inwestycji publicznych na terenie miasta Łodzi zatrudni osobę na stanowisko:
Inżynier budowy / Inżynier ds. realizacji inwestycji

Wymagania

 wykształcenie wyższe / minimum techniczne budowlane (lub studenci Wydziału Budownictwa)
 prawo jazdy kat. B
 znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego

Zakres obowiązków:
• prowadzenie inwestycji pod kątem merytorycznym
• sporządzanie przedmiarów i kalkulacji robót budowlanych
• ustalenia/kontakt z inwestorami
• prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
• rozliczanie podwykonawców i dostawców materiałów
• rozliczanie inwestycji budowlanych
• sporządzanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców
• monitorowanie terminów i kosztów prac
• analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) i techniczno-budowlanej
• kompletowanie i analiza ofert uzyskanych od dostawców materiałów i podwykonawców
• sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, zawartej umowy oraz przepisów prawa
• przygotowywanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z prawidłowym funkcjonowaniem budowy

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań
- możliwość rozwoju zawodowego u generalnego wykonawcy inwestycji publicznych
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w młodym dynamicznym zespole
- udział w ciekawych inwestycjach na terenie miasta Łodzi

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres @
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)