Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Asystent / Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

AP Architectural Engineering
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Firma A/P Architectural Engineering poszukuje do swojego zespołu:

Zakres zadań:

- Uczestnictwo w sporządzaniu projektów sieci i instalacji sanitarnych
- Wykonywanie obliczeń projektowych
- Opracowywanie rysunków instalacji i sieci sanitarnych w różnych fazach projektu
- Edycja/ przygotowanie dokumentacji projektowej
- Koordynacja projektów z innymi branżami

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku inżynieria środowiska i/lub energetyka w specjalności ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja
- Bardzo dobra znajomość środowiska CAD – Mile widziana znajomość środowiska Microstation
- Dobra znajomość programów branżowych jak np. InstalSoft,Ventpack,Arcadia thermocad, profil koordynator, itp.
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia;
- Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole.
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
- Uzgodnienia projektów w urzędach i z gestorami sieci
- Znajomość obowiązujących norm i standardów projektowych;
- Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wsparcie w zakresie realizowanych zadań
- Możliwość rozwoju zawodowego/awansu
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Dofinansowanie do karty FitProfit
- Zgrany i zaufany zespół