Magazynier

Flokk Sp. z o.o.
  • Turek, wielkopolskie pow. turecki

Magazynier

Umowa o pracę

Flokk, lider w branży nowoczesnych rozwiązań meblowych, poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko magazyniera. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i pomóż nam w zarządzaniu zapasami oraz obsłudze logistycznej. Oczekujemy gotowości do pracy fizycznej, zdolności organizacyjnych oraz podstawowej znajomości obsługi komputerowej.

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie towarów, materiałów, wyrobów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy)
Przechowywanie składowanego towaru rozmieszczanie przyjętego towaru na miejscu, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
Kompletowanie towarów do wydania (wysyłki) z magazynu
Identyfikowanie dostawy towaru zgodnie z dokumentacją / dowodem dostawy- dokumentowanie przyjęcia towarów do magazynów
Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych (terminale),
Dobieranie rodzaju opakowania w kontekście ilości towaru, środków transportu oraz asortymentu, stanu skupienia, struktury towaru
Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

Nasze oczekiwania:

doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie
uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność
doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy

Wartości Flokk to: Skoncentrowanie na człowieku, Zrównoważony rozwój, Innowacje. Nasze wartości stanowią siłę napędową Flokk. Motywują nas do osiągania dobrych wyników i kierują tym, jak współpracujemy z naszymi klientami, dostawcami i sobą nawzajem.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)