SAP SUPPORT SPECIALIST

Firma niemiecka
  • Zwierzyniec, lubelskie pow. zamojski

Informatyk

Umowa o pracę

Zadania:

merytoryczne wsparcie użytkowników systemów SAP

monitorowanie poprawności działania środowiska

współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów

budowanie i utrzymywanie repozytorium dokumentów wsparcia SAP

współpraca z globalnym zespołem projektowym SAP i zapewnianie mu wsparcia

monitorowanie procesów wsadowych SAP

współpraca z centralnymi członkami zespołu IT ds. aplikacji SAP i infrastruktury IT w Niemczech, w celu wspierania lokalnych projektów i wspierania rozwiązywania wszelkich incydentów, wniosków lub wspierania nowych wymagań biznesowych, w tym zmian

dostarczanie rozwiązań do zarządzania lokalnymi wymaganiami biznesowymi zgodnie z centralnymi wytycznymi

dokumentowanie istniejącego i przyszłego stanu, zbieranie wymagań, przygotowywanie specyfikacji i dokumentacji.

wspieranie testów akceptacyjnych użytkowników i działań szkoleniowych

zarządzanie terminową i wysokiej jakości komunikacją z użytkownikami końcowymi
Wykształcenie informatyczne lub techniczne
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)