Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Helper Sp. z o.o.

Kopanie drzew ozdobnych Praca w Danii

  • Dania zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

INFORMACJE

  • Pracownik szkółkarski - kopanie drzew i krzewów

  • Numer oferty: S-60

  • Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!

  • Start pracy
    Wiosna: marzec/kwiecień
    Jesień: wrzesień/październik

  • Okres pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku

  • Ilość wakatów: 10

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Zakres obowiązków

  • wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,

  • owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,

  • wynoszenie do drogi przejazdowej,

  • układanie gotowych drzewek na paletach,

  • transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.

Inne dodatkowe prace szkółkarskie:

  • sadzenie ręczne sadzonek,

  • dołowanie roślin,

  • wtykanie bambusów w celu prostowania drzewek,

  • metkowanie bambusów do drzewek,

  • przycinanie boczne drzewek piłą.

Wymagania

  • dyspozycyjność w ustalonym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

  • umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN (podstawa +12,5 % pieniądze wakacyjne )

9500 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:

  • kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9,9 kr

  • kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7,63 kr

Jeśli jakość dostarczonych drzewek zostanie zaakceptowana przez kontrolera bonus do każdego drzewka w kwocie brutto: 1,81 kr

Do pracy akordowej zaliczamy następujące czynności:

  • odebranie zamówienia i dojazd traktorem na odpowiednie pole,

  • wykopywanie szpadlem drzewek / krzewów,

  • wynoszenie do drogi przejazdowej,|

Praca akordowa wykonywana jest indywidualnie albo w parach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.