Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
OTTO Work Force

Pracuj przy produkcji nawet bez doświadczenia! ZACZNIJ OD ZARAZ

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie pow. pabianicki

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Dołącz do naszego teamu nawet od zaraz! Chcesz dobrze zarabiać? Mamy dla Ciebie czystą pracę z łatwymi obowiązkami za dobre pieniądze!

Dodatkowe informacje:
Zapewnimy Ci szkolenia zapewniające solidne przygotowanie do obowiązków.

Pracownicy dostają stroje robocze dostosowane do warunków panujących na terenie zakładu.
Firma specjalizuje się w biofaktorach – witaminach, minerałach i pierwiastkach śladowych.

Aplikuj już teraz i zacznij zarabiać nawet od zaraz! Nasz rekruter wkrótce zadzwoni do Ciebie, aby przekazać więcej informacji o pracy i zatrudnieniu.

Zakres obowiązków

  • Transport surowców na terenie magazynu
  • Umieszczanie surowców w maszynie mieszającej
  • Obsługa maszyn pakujących
  • Pakowanie leków i kontrola gramatury
  • Dbanie o dokumentację i weryfikacja gramatury

Wymagania

  • Chęć pracy w systemie zmianowym, również na zmianę nocną

Oferujemy

  • Solidne wynagrodzenie podstawowe
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dodatek do zmiany nocnej - +20% od wynagrodzenia zasadniczego
  • Bonusy i premie
  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 09:00 do 17:00
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393, kapitał zakładowy: 1 955 000,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem).

    Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane""at""ottoworkforce.p lub drogą pocztową pod adresem: ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole.

    Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

    Chcemy Ciebie zapewnić, że Twoja zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: mojedane""at""ottoworkforce.pl lub złożyć wniosek w siedzibie Spółki. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez ich podania niemożliwe będzie aplikowanie przez Ciebie na wskazane stanowisko pracy.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę przez okres do 12 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych będziemy przetwarzać Twoje dane przez okres 24 miesięcy od momentu, kiedy udzieliłeś nam tę zgodę. Twoje dane osobowe możemy przekazywać następującym kategoriom odbiorców: (1) dostawcom usług, którzy wspomagają nas w prowadzeniu procesów rekrutacji, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, jak również (2) kancelariom prawnym, a także (3) organom państwowym, jeżeli zwrócą się do nas z takim wnioskiem (np. sąd, prokuratura).

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Jeżeli w przyszłości dokonamy zmian w tym zakresie, przekażemy Ci dodatkową informację.

    Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz na naszej stronie, w zakładce Klauzula informacyjna RODO."
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, NIP: 5262577364 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.