Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
APT-CERTA

Kucharz/Kucharka

  • Korbielów, śląskie pow. żywiecki

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku. Celem firmy jest dostosowanie charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. APT-CERTA Sp. z o.o. oprócz działalności handlowo-usługowej świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej ( w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, której jednym z założeń jest pozyskiwanie wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników dla przedsiębiorców natomiast dla osób poszukujących zatrudnienia oferujemy możliwość podjęcia pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy w branży restauracyjnej. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukuje dla naszego kontrahenta pracownika na stanowisko: Kucharz

09/PL/2023

Obowiązki

- Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.
- Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
- Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.
- Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
- Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.
- Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.
- Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.
- Nadzór nad jakością serwowanych dań

Wymagania

  • przygotowywanie posiłków;
  • komponowanie karty dań;
  • nadzór nad jakością zamawianej żywności, którą wykorzystuje się do przygotowywania posiłków;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • nadzór nad estetyką podawania dań;
  • rozdzielanie pracy między pomocników kuchennych;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w kuchni;
  • sprawdzanie stanu świeżości i jakości produktów wykorzystywanych do przygotowania posiłków;
  • tworzenie nowych dań i sposobów ich podawania;
  • przygotowywanie potraw zgodnie z zasadami żywienia;
  • nadzór nad przygotowaniem dań na czas i ich wydawaniem;
  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia indywidualna,
  • praca w systemie zmianowym,
  • umowa o pracę ( w okresie próbnym umowa cywilnoprawna ).
  • elastyczny czas pracy,
  • odzież służbowa,
  • praca w dobrze wyposażonej kuchni z nowoczesnymi sprzętami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,