Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Dyrektor

Umowa o pracę

Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Dołącz do obecnie najchętniej wybieranego Zarządcy Nieruchomości we Wrocławiu.

  • Poszukujesz ambitnych wyzwań zawodowych u bardzo dobrze postrzeganego pracodawcy?
  • Interesuje Cię bezpieczna i dostarczająca satysfakcję praca?
  • Szukasz pracy na stałe, który doceni i extra wynagrodzi Twoje zaangażowanie?
  • Masz doświadczenie Managerskie, które chcesz rozwijać w branży nieruchomości?
Dobrze trafiłaś/eś. Potrzebujemy Cię!

Dyrektor Zarządzający

Obowiązki

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
· kreowanie optymalizacji i poszukiwanie efektywności w procesach Administracyjnych,
·wdrażanie i kontrolę zaakceptowanych standardów zarządzania w zespole Administracji i Księgowości,
· bieżące zarządzanie operacyjne członkami zespołu,
· pośrednio - dostarczanie klientom firmy najwyższej jakości usługi zarządzania nieruchomościami
· poszukiwanie i rozwijanie nowych możliwości biznesowych dla Spółki.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia Managerskiego popartego sukcesami,
  • zaangażowania,
  • przedsiębiorczości,
  • lojalności,
  • komunikatywności,
  • Znajomość branży Zarządzania Nieruchomościami będzie niewątpliwym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie premiowe,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość realnego wpływu na swoje otoczenie

Jeżeli poszukujesz pracodawcy na stałe, który uznaje i wynagradza osobistą inicjatywę i przedsiębiorczość, prosimy o przesłanie CV.
Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy.
Jeśli Twoje CV będzie odpowiadało naszym wymaganiom - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 14 dni.