Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Dania zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Łączymy firmy z branż motoryzacyjnej, budowlanej, magazynowej i produkcyjnej z najlepszymi kandydatami. Masz doświadczenie w mechanice pojazdowej? Chcesz zmienić coś na swojej zawodowej ścieżce, ale nie wiesz, w którym kierunku pójść? Zgłoś się do nas!Jako agencja pracy z dużym doświadczeniem w rekrutacjach dla branż technicznych mamy dla Ciebie ciekawą i pełną wyzwań pracę na stanowisku:Mechanik naczep samochodów ciężarowychMiejsce pracy: Hedehusene, Dania

Mechanik naczep

Z nami zyskasz:

  • długoterminową współpracę z renomowanymi warsztatami w Europie
  • pełne wdrożenie do pracy realizowane w warsztacie w Landskronie (Szwecja), a następnie samodzielne stanowisko w warsztacie w Hedehusene
  • pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • zatrudnienie w oparciu o umowę duńską
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy

Nasz przyszły współpracownik, czyli TY:

  • posiadasz doświadczenie w mechanice pojazdowej (naczepy i/lub samochody ciężarowe, maszyny rolnicze)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • masz prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem)
  • chcesz podjąć pracę za granicą

Twoje zadania na nowym stanowisku to m.in.:

  • diagnostyka i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych
  • remonty podwozia
  • usuwanie uszkodzeń burt i plandek
  • naprawy powypadkowe
  • przygotowanie do przeglądu technicznego (MOT)

Podobne oferty pracy