Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
  • Strzyżów, podkarpackie pow. strzyżowski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zbiórka odpadów komunalnych, sprzątanie pomieszczeń, odsnieżanie placów parkingów.

Miejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackieNazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE "ZAGRODA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackieNazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

Kierowca Kat. C+E

Obowiązki

  • Kierowca kat. C + E
  • Przygotowanie pojazdu do transportu
  • Bezpieczny załadunek i rozładunek towarów
  • Współpraca z dyspozytorem w planowaniu tras i terminów dostaw
  • Dbałość o dokumentacje związaną z transportem i prowadzeniem pojazdu
  • Pielęgnowanie relacji z klientami i dbaniem o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadniczo zawodowe
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie
  • Badania psychotechniczne
  • Dobre nawigacyjne umiejętności
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy kierowcy zawodowego
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznej jazdy

Oferujemy

  • Stabilną pracę
  • Umowę o pracę, na cały etat