Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Egis Poland Sp z o. o.

Asystent(ka) Biura

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, komunikacja wewnątrz firmy,
  • Archiwizacja i aktualne zestawienia korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz zgodny z procedurami obieg dokumentów,
  • Organizacja wyjazdów służbowych (loty, hotele, taksówki),
  • Wsparcie Zarządu przy obsłudze spotkań biznesowych,
  • Współpraca z działem Logistyki, Księgowości, IT,
  • Wsparcie w rozliczeniach finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształce wyższe lub w trakcie studiów (preferowane: administracja, finanse, zarządzanie) lub doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel i Word),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi i organizacji pracy własnej, komunikatywność :)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Stacjonarną pracę na cały etat,
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego.

Zainteresowane osobowy prosimy o przesłanie CV na adres email z dopiskiem „AS”.