Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
KONE Sp. z o.o.

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pomocnik konserwatora pracuje obok doświadczonego Konserwatora i nabywa wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie;
  • Oczekujemy gotowości i chęci nauki, oraz przygotowania do egzaminów UDT uprawniających do samodzielnej pracy

Nasze wymagania

  • Zdania uprawnień SEP do 1 kV przed rozpoczęciem pracy;
  • Wykształcenia min średniego techniczno-elektronicznego, elektrycznego lub mechanicznego;
  • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych;
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
  • Możliwość pracy z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami w tym serwis 24/7;
  • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Finansowanie egzaminów SEP i UDT (kat. I i II);
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system benefitów (MyBenefit, włączając kartę Multisport)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Pakiet wsparcia dla pracowników (włączając doradztwo prawne, finansowe, psychologiczne)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KONE Sp. z o.o. 02-822 Warszawa Poleczki 35, NIP: 5210534532 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.