Projektant branży drogowej

  • Biała Podlaska, lubelskie pow. Biała Podlaska

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne branży budowy dróg (min. budownictwo w zakresie dróg), znajomość ustawy o drogach publicznych (Dz.U. z 2016r. poz. 1440-t.j), ustawy prawo budowlane (Dz.U. z 2016r., poz. 290-t.j.), rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022r., poz. 1518-t.j.); uprawnienia do kierowania samochodem osobowym - prawo jazdy kat. B, uprawnienia budowlane do projektowania specjalności drogowej, doświadczenie w branży drogowej, dobra znajomość oprogramowania branżowego (AutoCad, Civil 3D) oraz pakietu MS Office, umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiazywania problemów technicznych, umiejętność pracy zespołowej, umiejętności efektywnej organizacji pracy, zaangażowanie w prowadzone prace projektowe, wykonywanie obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wysoka samodyscyplina i samodzielność, terminowość, systematyczność, rzetelność

    PRACODAWCA OFERUJE: udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj i wybuduj, wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, premie
    dofinansowanie do karty MultiSport, liczne, wartościowe spotkania integracyjne, praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)