Asystent projektanta branży drogowej

  • Biała Podlaska, lubelskie pow. Biała Podlaska

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: wyksztalcenie wyższe kierunkowe, techniczne m.in. budownictwo w zakresie dróg, ukończone studia wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat na kierunku budownictwo, znajomość oprogramowania branżowego (AutoCad, Civil 3D), oraz pakietu MS Office, podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie budownictwa drogowego oraz prawa budowlanego, ustawy o drogach publicznych (Dz.U. z 2016r. poz. 1440 t.j.), ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290 t.j.), rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 2016r, poz. 124 - t.j.), wykonywanie powierzonych obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, umiejętność pracy zespołowej, rzetelność, systematyczność, terminowość, zaangażowanie w powierzone zadania, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej, dyspozycyjność; mile widziane: czynne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie branży drogowej; pracodawca oferuje: udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj i wybuduj, wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, dofinansowanie do karty MultiSport, liczne, wartościowe spotkania integracyjne, praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole, możliwość uzyskania praktyki zawodowej do uprawnień
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)