Specjalista ds. kadr i płac

KG Krzysztof Gabarski Twój Partner W Biznesie
  • Częstochowa, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Oferta pracy: Specjalista ds. Kadrowych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadrowych, która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę kadrowo-płacową w naszym biurze.

Obowiązki:

- Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników, takiej jak umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia, etc.

- Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników

- Przygotowywanie i kontrola list płac oraz rozliczeń z ZUS i US

- Monitorowanie i raportowanie danych dotyczących czasu pracy pracowników

- Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, takimi jak ZUS, US, PUP

- Realizacja zadań z zakresu BHP i PPOŻ

- Wsparcie w procesie rekrutacji i selekcji pracowników

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- Umiejętność obsługi programów kadrowych i płacowych

- Dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji

- Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

- Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na które aplikujesz.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

krzysztof.gabarski4(małpa)gmail.com
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)