Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik laboratorium w dziale jakości - pomiarowiec

  • Tychy, śląskie

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego Klienta - renomowanej formy z branży automotive, poszukujemy osoby z doświadczeniem w kontroli jakości do laboratorium. Jeśli swobodnie pracujesz Excelu, posiadasz dobrą znajomość zasad metrologii i technik pomiaru oraz potrafisz korzystać z modeli 3D - nie zwlekaj, aplikuj! Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków

  • wykonywanie badań mikroskopowych oraz makrograficznych
  • wykonywanie pomiarów 3 D na skanerze
  • przygotowywanie próbek wzorcowych
  • przygotowywanie, prowadzenie oraz nadzór dokumentacji jakościowej
  • wykonywanie pomiarów oraz ich raportowanie

Wymagania

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia w pracy w laboratoriom kontroli jakości w branży automotive
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości zasad metrologii i technik pomiaru
  • umiejętności korzystania z modeli 3 D
  • znajomości podstaw IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001
  • dobrej znajomości Excela
  • komunikatywności oraz chęci do nauki i rozwoju

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony (bezpośrednio u Klienta)
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji oraz doświadczenia (wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią)
  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe na życie, świadczenia z ZFŚS, Medicover Sport oraz prywatna opieka medyczna)
  • kursy i szkolenia
  • wsparcie na etapie wdrożenia
  • samodzielne stanowisko
  • pracę w systemie jednozmianowym

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.