Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
METALIK

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma METALIK to nowoczesne przedsiębiorstwo, zajmujące się demontażem pojazdów oraz przerobem złomu. Cechuje nas pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego klienta, a także otwartość na stale zmieniające się realia rynkowe oraz szeroka oferta, dostosowana do potrzeb i wymagań klientów.

Działamy na rynku już od 1991 roku, gdy zaczynaliśmy jako niewielki magazyn. W ciągu ponad dwóch dekad, sumiennie i rzetelnie pracowaliśmy nad rozwojem firmy i naszych umiejętności, co zaowocowało szybkim rozkwitem przedsiębiorstwa. Obecnie każdego miesiąca obracamy setkami ton złomu w Polsce i za granicą. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów – tych indywidualnych, a także dużych podmiotów gospodarczych, zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Metalik to nowoczesna Spółka zajmująca się zakupem i sprzedażą złomu oraz demontażem pojazdów. Cechuje nas profesjonalizm, zaangażowanie , indywidualne podejście do każdego klienta, a także otwarość na stale zmieniające się realia rynkowe oraz szeroka oferta dostosowana do potrzeb i wymagań klientów.

Działamy na rynku już od 1991, gdy zaczynaliśmy jako niewielki magazyn. W ciągu ponad dwóch dekad sumiennie i rzetelnie pracowaliśmy nad rozwojem spółki i naszych umiejętności, co zaowocowało szybkim rozwojem. Obecnie każdego miesiąca obracamy setkami ton złomu w Polsce i za granicą. Naszą ofertę kierujemu do szerokiego grona klientów - tych indywidualnych, a także dużych podmiotów gospodarczych, zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Obecnie Metalik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Żywcu, ul. Leśnianka 81 poszukuje pracownika: Specjalisty ds. ochrony środowiska.

metalik@metalik.net.pl

tel. 694 495 187

Zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa działu Ochrony Środowiska w Spółce zajmującej się gospodarowaniem odpadami oraz prowadzącej Stację Demontażu Pojazdów.
  • Prowadzenie Kart Ewidencji Odpadów, Kart Ewidencji Pojazdów, wystawianie Kart Przekazania Odpadów w systemie BDO, dbanie o prawidłową dokumentację oraz reprezentowanie przy kontrolach.
  • Sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń na gospodarowanie odpadami.
  • Sprawozdania (zbiorcze zestawienie danych o odpadach, sprawozdanie o pojazdach wycofanych z eksploatacji, KOBIZE, sprawozdanie za korzystanie ze środowiska)
  • Bieżąca obsługa biura: wystawianie dokumentów magazynowych, przesyłanie dokumentów do biura księgowego, prowadzenie podstawowych dokumentów z działu kadr

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Ochrony Środowiska,
  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej,
  • znajomość zasad i regulacji prawnych z zakresu Ochrony Środowiska,
  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Przyjemną atmosferę pracy w ładnym biurze,
  • Pyszną kawę i okazjonalne ciasta.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    METALIK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., ul. Leśnianka 81, 34-300 Żywiec, NIP: 5532512074
    Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Kandydatom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:METALIK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., ul. Leśnianka 81, 34-300 Żywiec, NIP: 5532512074zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.