Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz

  • Wrocław, dolnośląskie

Szlifierz

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad trzech dekad EBS Ink-Jet Systems Poland jest synonimem innowacji i jakości w świecie przemysłowych systemów drukujących. Nasza historia zaczęła się we Wrocławiu w 1983 roku, a dziś jesteśmy dumni, że możemy zaliczać się do światowych liderów w naszej branży. Zatrudniamy około 250 wyjątkowych specjalistów, którzy codziennie przyczyniają się do rozwoju naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do bezdotykowego znakowania wyrobów, które znajdują zastosowanie zarówno na liniach produkcyjnych, jak i w terenie. Nasze mobilne drukarki HANDJET to rewolucja w dziedzinie mobilnego drukowania, umożliwiająca szybkie i wygodne oznaczanie produktów w każdych warunkach. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości, nasze rozwiązania są chronione patentami i od 2005 roku posiadają certyfikat TÜV NORD CERT zgodny z normą ISO 9001. Jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej, co potwierdza nasza działalność w Chinach poprzez EBS INK-JET SYSTEMS (SHENZHEN) CO., LTD. To pozwala nam na bezpośredni kontakt z klientami na całym świecie i dostosowanie naszych produktów do ich indywidualnych potrzeb. Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, co potwierdzają nasze certyfikaty. W EBS Ink-Jet Systems Poland rozumiemy, że zakup naszych systemów to dopiero początek. Dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów. Nasza stabilność finansowa i zaangażowanie w rozwój technologii przekładają się na zdobywanie prestiżowych nagród, co jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Wciąż dążymy do tego, aby być o krok przed konkurencją i dostarczać naszym klientom nie tylko produkty, ale kompleksowe rozwiązania, które pomagają im w codziennej pracy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych innowacyjnych systemów drukujących.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich
  • Tworzenie detali według dokumentacji technicznej
  • Dobór narzędzi oraz metody wykonywania prac ślusarskich odpowiednio do przedmiotu pracy
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń znajdujących się w miejscu pracy
  • Kontrolowanie jakości wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (ślusarz/mechanik lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej rok na stanowisku ślusarza lub pokrewnym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność, skrupulatność
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia interesujących doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EBS Ink-Jet Systems Poland 50-512 Wrocław Tarnogajska 13, NIP: 8992479405 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.