Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Specjalista ds. nieruchomości

  • Białystok, podlaskie

Pośrednik

Umowa o pracę

Pełny etat

ANDROPOL S.A. to polska firma, która jest wiodącym producentem tkanin w Europie. W ofercie posiadamy asortyment mający zastosowanie w wielu segmentach użytkowych (m. in.: tkaniny wojskowe, tkaniny wielofunkcyjne, stosowane jako warstwa zewnętrzna ubrań specjalnych dla strażaków, tkaniny dla placówek służby zdrowia, tkaniny i konfekcja HORECA). Zatrudniamy ponad 300 osób w dwóch lokalizacjach: Białymstoku oraz Andrychowie. Naszą największą wartością są ludzie – tylko dzięki ich kompetencjom, pomysłom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie tworzyć zaawansowaną technologicznie, nowoczesną Firmę, która spełnia najwyższe standardy jakości swojej branży.

Obowiązki

  • realizacja zadań związanych z prawidłową gospodarką nieruchomościami
  • przygotowywanie faktur obciążeniowych dla najemców
  • nadzór nad bieżącą konserwacją i utrzymaniem technicznym nieruchomości
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac remontowych i budowlanych
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją infrastruktury technicznej: instalacji sanitarnych, klimatyzacji
  • współpraca z dostawcami usług w zakresie: ochrony, monitoringu budynków oraz sprzątania,
  • reagowanie na zgłaszane usterki i awarie urządzeń w posiadanych obiektach
  • prowadzenie korespondencji z urzędami

Wymagania

  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe techniczne
  • dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze administrowania nieruchomościami oraz uprawnienia budowlane
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • możliwość rozwoju oraz nabycia dodatkowych uprawnień,
  • pracę od zaraz,