Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie i chcesz rozwijać swoje umiejętności to zachęcamy do udziału w rekrutacji na stanowisko kucharza kucharki śniadaniowego do restauracji położonej nad brzegiem jeziora Ukiel w stolicy Warmii i Mazur

Kucharzy

Obowiązki

  • przygotowywanie i pieczenie pizzy,
  • odpowiedzialność za przygotowanie ciasta pizzy, nakładanie sosów, dodawanie składników, jak również kontrolowanie i nadzorowanie procesu pieczenia w piecu,
  • dbanie o jakość składników i świeżość produktów, aby zapewnić najwyższą jakość pizzy,
  • utrzymanie porządku i czystości w kuchni oraz sprzęcie.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole - pracę w godzinach popołudniowych,
  • elastyczność i gotowość na pracę w godzinach popołudniowych (do godz.22) , w tym również w weekendy i święta.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.