Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Pracownik produkcji na dziale silników

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Elica Group Polska to światowy lider w produkcji okapów i silników elektrycznych. Obecnie do naszego zakładu w Łęgu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie operacji montażowych zgodnie z rytmem pracy danej linii
  • Postępowanie wg instrukcji jakościowych oraz zgłaszanie niezgodności jakościowych/procesowych
  • Dbałość o narzędzia i maszyny na stanowisku pracy
  • Obsługa pociągu logistycznego
  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Rozładunek pojemników z komponentami i umieszczanie ich na liniach produkcyjnych

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Prawo jazdy jakiejkolwiek kategorii ( z wyjątkiem A1 i B1)
  • Dokładność i nastawienie na wysoką jakość pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • Premie za obecność i dodatki
  • Premie za polecenie pracownika do 4000 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
  • - Prywatna opieka medyczna Medicover
  • - Dofinansowane obiady
  • - Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • DARMOWY transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Brzeg, Nysa
  • Opłacane szkolenia i możliwość szybkiego awansu